Kardio-Line, Spolehlivé dodávky inovativního vybavení

Od roku 1993 je Kardio-Line dodavatelem inovativního vybavení pro oblasti interního lékařství, lázeňství a rehabilitace.
Mezi spokojené zákazníky společnosti Kardio-Line patří: krajské nemocnice, fakultní nemocnice, rehabilitační ústavy, lázně i soukromé ordinace po celé České Republice.

Společnost podporuje své zákazníky spolehlivým záručním a pozáručním servisem a dodávkou těch nejmodernějších přístrojů na trhu.

ASAlaser, Výzkum a terapeutická řešení

Od roku 1983 je ASAlaser středobodem v oblastech celosvětového výzkumu, vývoje, plánování, výroby a distribuce nejvíce inovativních zdravotnických prostředků pro laserovou terapii a magnetoterapii.

Společnost se soustředí na maximální podporu lékařů a zdravotnických pracovníků, tak aby mohly pracovat na té nejvyšší úrovni v oblastech ortopedie, traumatologie, revmatologie, dermatologie, spoortovní a rehabilitační medicíny.

Hlavní znaky produktů ASAlaser jsou inovace, spolehlivost a výkonnost.Veškeré produkty společnosti jsou podrobeny pravidelným kontrolyám kvality a jsou dodávány do těch nejlepších zdravotních středisek ve více než 50 zemích po celém světě.

ASAlaser výzkumná divize ASAcampus

Výzkumná divize ASAcampus je umístěna na oddělení Klinické Fyziopatologie Univerzity ve Florencii. Zde má své sídlo Společná laboratoř, kde jsou realizovány mnohé výzkumné programy, zaměřené na prohloubení vzájemné interakce mezi buňkami tkání / a fyzickou energii (laserové záření,elektromagnetické pole, mechanické  gravitační stresy).